Michael B. Jordan’dan ‘Ben Efsaneyim 2’ açıklaması! ‘Dört gözle bekliyorum’

Will Smith, ‘King Richard’ filmindeki rolüyle ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü aldığı, 28 Mart 2022’de gerçekleşen 94’üncü Oscar Ödül Töreni’ne tokat skandalıyla damga vurmuştu.

Rock, Smith’in eşi Jada Pinkett Smith’in Alopesi hastalığı nedeniyle saçlarını kazıtmasıyla ilgili “Jada seni seviyorum, ‘G.I. Jane 2’yi sabırsızlıkla bekliyorum” şeklinde espri yapmıştı. Bunun üzerine Smith, oldukça sinirlenmişti. Ünlü aktör, şakalar üzerine sahneye çıkıp, Chirs Rock’a tokat atmış ve “Karımın adını ağzına alma!” diyerek bağırmıştı.

AKADEMİ’DEN MEN EDİLDİ

Smith, ödülünü almak için sahneye çıktığında gözyaşlarıyla özür dilemişti. Skandal tokattan haftalar sonra bir video yayınlayarak Chris Rock’tan ve ailesinden tekrar özür dileyen aktör, 10 yıl boyunca Oscar galalarından ve diğer Akademi etkinliklerinden men edilmekten kurtulamamıştı.

Oyuncu, iki yıldır konuşulan tokat skandalına rağmen kariyerinde sorun yaşamamıştı. Smith’in, yeni projelerin yanında 2007’de gişe rekorları kıran ‘Ben Efsaneyim’ adlı yapımın devam filminde rol alacağı da ortaya çıkmıştı.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Smith (55) ile birlikte devam filminde rol alacak olan Michael B. Jordan (37), ‘Ben Efsaneyim 2’ hakkında açıklama yaptı. People’a konuşan ünlü isim, filmin senaryosunun hâlâ yazılmakta olduğunu söyleyerek; şu ifadeleri kullandı:

Hâlâ senaryo üzerinde çalışıyoruz ve onu en iyi hale getiriyoruz. Henüz bir çıkış tarihi ya da benzeri bir şey yok, çekimlerin tam olarak nerede olacağını da bilmiyorum ama Will Smith’le birlikte kamera karşısına geçeceğim için gerçekten heyecanlıyım. Çok uzun zamandır örnek aldığım biri olan Will ile çalışabilmek dört gözle beklediğim bir şey. Gerçekten çok heyecanlıyım.

REKOR HASILAT ELDE ETTİ

Francis Lawrence’ın yönettiği filmde Will Smith, insanlığın çoğunu yamyam mutantlara dönüştüren bir virüse çare bulmaya çalışırken New York’un yıkıntıları arasında tek başına yaşayan Robert Neville rolündeydi. Film, gösterime girdiği 2007 yılında 77 milyon dolarlık rekor bir hasılatla ABD gişesinin zirvesine yerleşmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x