Minecraft 15. Yılını Kutlarken Tüm Platformlarda Büyük Bir İndirime Giriyor

En popüler oyunlardan biri olan Minecraft 15. yaş gününü kutluyor. Mojang, oyunun 2009 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana oyun için birçok yenilik ve iyileştirme yayınladı. Şimdi ise şirket oyunun 15. yılını kutlamak için tüm platformlarda %70’a veren indirimler sunuyor.

Minecraft şu anda neredeyse her platformda oynayabilir durumda. Bu yüzden indirim tüm platformlar için geçerli. Ayrıca oyuncular oyunun Minecraft Dungeons ve Minecraft Legends paketlerini de oynayabilirler.

Minecraft şu anda Windows, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch ve Steam dahil olmak üzere desteklenen tüm platformlarda %50 indirimde.

Ayrıca Minecraft iPhone veya Android cihazlar için 1.99 dolardan satılıyor. Ancak fiyatın bölgelere göre değişiklik gösterebileceğini unutmayın.

Mojang, Minecraft’ın tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz, görünümler ve duvar kağıtları gibi bir dizi ücretsiz hediyeye sahip olabileceğiniz ve hatta tarayıcınızda Minecraft Classic oynayabileceğiniz özel bir 15. yıl dönümü sayfası başlattı.

Minecraft’ı %50 indirimle satın almak istiyorsanız resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x